اجرای زنده حامد زمانی در سبزوار

ساخت وبلاگ
چکیده : مدیر روابط عمومی سپاه ناحیه سبزوار از برگزاری یادواره شهدای یاران ماندگار با حضور برخی از چهره ها و... با عنوان : اجرای زنده حامد زمانی در سبزوار بخوانید :
مدیر روابط عمومی سپاه ناحیه سبزوار از برگزاری یادواره شهدای یاران ماندگار با حضور برخی از چهره ها و هنرمندان کشوری از جمله حامد زمانی و سیدجواد هاشمی در روز ۲۹ بهمن ماه امسال در این شهرستان خبر دادستوان یکم پاسدار محمد علی یاوری اظهار کرد: این یادواره با هدف تجلیل از سرداران شهید دیار سربداران و همچنین جانبازان بالای ۷۰ درصد این شهرستان سه شنبه ۲۹ بهمن ماه (بعد از نماز مغرب و عشاء) در جایگاه نمازجمعه برگزار می شود.

وی افزود: در این یادواره که به همت جمعی از جوانان پایگاه مقاومت بسیج امام محمد باقر (ع) برگزار خواهد شد، شاهد حضور هنرمند ارزشی و انقلابی کشورمان حامد زمانی خواهیم بود.

سروان یاوری گفت: بازیگر و هنرمند ارزشی سید جواد هاشمی کار اجرای این یادواره را برعهده خواهد داشت و میهمانان از مدیحه سرایی ذاکر اهل بیت حاج مرتضی طاهری نیز بهره مند خواهد شد.

وی سخنران این یادواره را نیز از مقامات کشوری عنوان کرد.

ابراهیم علیزاده دبیر این یادواره نیز گفت: در این یادواره شاهد حضور میهمانان زیادی از همرزمان شهدا و یادگاران و راویان دفاع مقدس خواهیم بود.

وی تجلیل از جانبازان بویژه جانبازان بالای ۷۰ درصد که ملقب به شهدای زنده هستند، را ضروری دانست و گفت: به همین منظور در سالهای اخیر تصمیم گرفته شد تا از حدود ۴۰ نفر از این جانبازان بزرگوار تقدیر به عمل آید.

اجرای زنده حامد زمانی در سبزوار,...
نویسنده : بازدید : 24 تاريخ : سه شنبه 20 مهر 1395 ساعت: 20:56