تیم والیبال بسیج محمدآباد درمسابقات ویژه جام فجر سوم شد

ساخت وبلاگ
چکیده :  سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان جغتای از برگزاری مسابقات والیبال بزرگسالان این شهرستان با عنوان ... با عنوان : تیم والیبال بسیج محمدآباد درمسابقات ویژه جام فجر سوم شد بخوانید :

 سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان جغتای از برگزاری مسابقات والیبال بزرگسالان این شهرستان با عنوان جام فجر خبر داد.
علی یزدی گفت: رقابت های والیبال بزرگسالان شهرستان از روز جمعه ۲ اسفند ماه با حضور ۱۰ تیم در سالن شهید چمران جغتای آغاز می شود.
وی با اشاره به برگزاری یک دوره مسابقه والیبال ویژه جام فجر با حضور ۱۴ تیم در بخش هلالی جغتای، افزود: این رقابت ها دیروز با برگزاری مسابقات نهایی در زمین ورزشی روستای محمدآباد پایان یافت و تیم های موزاییک سازی روستای خداشاه، نماینده روستای اناوی و بسیج روستای محمدآباد به ترتیب مقام اول تا سوم را به‌دست آوردند.
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان جغتای همچنین به برگزاری مسابقات والیبال جام فجر بانوان شهرستان اشاره و عنوان کرد: این رقابت ها نیز با شرکت ۴ تیم در حال برگزاری است.
وی گفت: رقابت های کشتی آزاد جام فجر شهرستان نیز روز گذشته با شرکت ۴۰ کشتی گیر در سالن شهید چمران به پایان رسید و ابوالفضل نیکخواه، افشین فرجاد، حسین جغتایی، محمدحسین جغتایی و ابوالفضل زوندی مقام نخست اوزان ۳۰، ۴۲، ۵۲، ۶۲ و ۷۴ کیلوگرم را کسب کردند.
یزدی خاطر نشان کرد: یک دوره رقابت دوچرخه سواری و طناب کشی نیز در روز ۲۱ بهمن ماه در روستای فشانجرد جغتای برگزار شد که با استقبال خوبی همراه بود

...
نویسنده : بازدید : 27 تاريخ : سه شنبه 20 مهر 1395 ساعت: 20:56